Modernios muzikos studija

Nori išmokti groti išsvajotu muzikos instrumentu? Tai ne problema bet kokio amžiaus žmogui. Modernioje muzikos studijoje profesionalūs mokytojai taikydami JAV ir Jungtinės Karalystės išposulėtus metodus pasiruošę išmokinti groti bet kokiu pasirinktu instrumentu.

10 profesionalių mokytojų pasiruošę išmokinti muzikos entuziastus groti tokiais instrumentais kaip: gitara, bugnai, saksofonas, pianinas bei naturaliu instrumentu – vokalu. Mokomos muzikos stliai susipynę tarp klasikinio, roko, bliuzo, pop ir džiazo, todėl savo mėgstamą muziką ras kiekvienas. Pamokų metu mokinama ne tik akordų grojimo, bet ir akomponavimo bei kūrybiškos improvizacijos.

Remiantis profesionalia patirtimi ir žiniomis, rengiamos nedidelės moknių grupelės tam, kad mokytojo dėmesys galėtų būti sutelktas ties kiekvienu mokiniu individualiai. Taip užtikrinamas kokybiškas ir individualus mokymas, kurio metu dirbama su kiekvienu studentu atskirai.

Taigi nelaukite ir kreipkitės! Moderni Muzikos Studija pasiruošusi padėti bet kokiais muzikiniais klausimais, nuo instrumento pasirinkimo ir konsultacijos iki išsamių pamokų.